Producenci
Zwroty i reklamacje

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz paragonem/ fakturą zakupu na adres:

KUBAR SPÓŁKA CYWILNA
ul. Zwierzyniecka 25 E
15-312 Białystok

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni, od dnia doręczenia biżuterii do siedziby firmy KUBAR Spółka Cywilna, która prowadzi sklep internetowy By Rita Torino.

Reklamacji nie podlega:
Biżuteria nosząca znamiona naprawy, przeróbki lub zmian konstrukcyjnych dokonywanych samowolnie przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby.
Biżuteria niekompletna, na przykład brak kamienia lub elementów konstrukcji.
Biżuteria posiadająca uszkodzenia mechaniczne (wgniecenia, otarcia, deformacje, pęknięcia).
Biżuteria uszkodzona z powodu braku troski, zaniedbania i nieprzestrzegania wskazań podanych we „Wskazówkach użytkowania biżuterii”.

W przypadku nie uznania reklamacji kontaktujemy się telefonicznie w celu poinformowania o ewentualnych kosztach naprawy produktu w ramach zlecenia płatnego.

Zwrot towaru
Wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dajemy Państwu 14 dni na zapoznanie się z zakupionym u nas towarem. Ten czas pozwoli zminimalizować ryzyko nietrafnego zakupu.

W celu zgłoszenia zwrotu lub wymiany produktu, kompletny, spakowany i zabezpieczony towar bez śladów użytkowania wraz z dołączonym paragonem należy wysłać na adres:
KUBAR Spółka Cywilna
ul. Zwierzyniecka 25 E
15-312 Białystok

Zwracamy 100% wartości zakupionego towaru.
W przypadku zwrotu lub zamiany towaru koszty zwrotnej przesyłki pokrywa kupujący.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl